Alter Eko Debaty představují unikátní platformu, na níž se od roku 2011 setkávají přední domácí i zahraniční ekonomové, byznysmeni, akademici a zástupci státní správy, aby diskutovali o tom, jak a proč se (z)mění svět a jak se na to připravit. Platforma spolupracuje s předními českými médii. V minulosti šlo o Český rozhlas Plus nebo týdeník Ekonom, dnes mimo jiné o TRADE NEWS. Debaty jsou k dispozici jako podcast také na naší stránce a na YouTube kanále AlterEkoCZ.

Ekonomická fóra jsou od roku 2018 příležitostí pro přední zástupce soukromého sektoru, státních institucí a akademické obce diskutovat o ekonomických, politických a bezpečnostních výzvách a jejich možných východiscích. „Český Davos“, jehož se opakovaně účastní také významné globální hlasy – například poradce Baracka Obamy –, se koná jednou za rok na Novém zámku rodu Kinských v Kostelci nad Orlicí. Jednou ročně pořádáme fórum on-line. Vybrané diskuze nabízí YouTube kanál AlterEkoCZ.

Další projekty, jejichž cílem je veřejná diskuze o (mega)trendech měnících svět a jejich zasazení do kontextu českého byznysu, hospodářské politiky a diplomacie, připravujeme v součinnosti s našimi partnery. Na Vysoké škole ekonomické v Praze jsme stáli u zrodu Exportních večerů, na Gymnáziu Jana Palacha jsme pořádali cyklus seminářů Pohled za zrcadlo, díky kterému se klíčové osobnosti setkávaly s progresivní mladou generací. V případě zájmu o spolupráci nás kontaktujte.

Kontaktujte nás